www.cvonline.hu

Szerelő

  • Az állásajánlat lejárt.

A Minimax több, mint 110 éve foglalkozik egyéni tűzvédelmi rendszerek fejlesztésével, termékei között pedig a legegyszerűbb tűzoltó készülékektől kezdve a legkorszerűbb automatizált tűzoltóberendezéseken át minden megtalálható. Közel 6000 kollégánk szoros együttműködésben dolgozik nap, mint nap azért, hogy a Minimax a világon mindenhol jelen legyen. Partnereink világszerte bíznak szakértelmünkben. Szeretne Ön is részt vállalni jövőbeni sikereinkben? Budapesti irodánk keres:

1 fő szerviz szerelő munkatársat budapesti központjába.

Az Ön jövőbeni feladatai lesznek:

  • Sprinkler rendszerek, tűzjelző rendszerek karbantartása
  • Tűzjelzőrendszer, esetleg csőszerelési feladatok elvégzése
  • Üzemeltetési feladatok ellátása
  • Javítási feladatok elvégzése

Amit a cég kínál:

  • Stabil háttér
  • Bér megegyezés szerint
  • Fejlődési lehetőség
  • Képzési lehetőségek

Előny:

  • Csőszerelő/gyengeáramú szerelői/karbantartói tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • CCTV, vagyonvédelmi rendszer telepítői, karbantartói tapasztalat

A munkavégzés Budapesten és vidéken történik.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, hogy fényképes önéletrajzát a fizetési igény és a legkorábbi munkába állás időpontjának feltüntetésével mielőbb juttassa el az alábbi e-mail címre

Minimax Hungária Kft., H-1138 Budapest, Madarász Viktor u. 47-49.

______________________________________________________________________________www.minimax.co.hu____

Munkavégzés helye Budapest és vidék
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika, Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest