www.cvonline.hu

Szerelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1086699

Multinacionális partnercégünk 23. kerületi telephelyére keresünk kollégákat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Fékegységek összeszerelése a megadott technológiai utasítások alapján
  • A gyártásba beépített minőségellenőrzési feladatok elvégzése
  • A gyártásban használt kézi szerszámok állapotának és működésüknek folyamatos ellenőrzése

Elvárások:
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Középfokú mechanikai vagy elektronikai végzettség

Juttatások:
  • Versenyképes alapbér + teljesítményprémium + cafetéria + műszakpótlékok
  • Bejelentett, hosszú távú munkavégzés
  • Rendezett, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben

Előnyök:
  • Autóipari környezetben szerzett gyakorlat
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételnek, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy hívjon a +36 70 492 5817-es telefonszámon.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió