www.cvonline.hu

Szerelő

  • A hirdetés 365 napja lejárt

ROVITEX HUNGÁRIA Kft.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére :

Szerelő munkatárs

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK :

  • Szerelési, karbantartási munkálatok elvégzése kiküldetésben
  • Egyedi projektjeink teljes kivitelezése irányítás alatt
  • Kiállításokon való részvételkor installáció megépítése

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK :

  • Középfokú végzettség
  • Büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)
  • Reprezentatív megjelenés
  • Önálló munkavégzés projektvezető útmutatásainak megfelelően
  • Napi lejelentési kötelezettség projekt vezetője felé
  • Kreativitás, kézügyesség, precizitás
  • Jó állóképesség, kitartás
  • Alapvető barkácsolási, összeszerelési és karbantartási munkákban való jártasság
  • Stressztűrő képesség, szigorú határidőknek, vevőknek, vezetői elvárásoknak való megfelelés
  • Túlóra, kiküldetés várható
  • B kategóriás jogosítvány, balesetmentes vezetői tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK :

  • Korszerű technológiai környezet, stabil munkahely.
  • Változatos munkafeladatok
  • Versenyképes jövedelem, éves bónusz, továbbképzési lehetőség
  • Munkaruha

ELŐNYT JELENT :

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Ügyfél orientált szemlélet
  • Elhivatottság, szorgalom

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát, bérigényét az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva küldeni. Kérjük az email tárgyában feltüntetni pozíció pontos megnevezését: Szerelő.

Helyek Baranya
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő