www.cvonline.hu

Szerelő

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1019793

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:
Feladatok:

  • mechanikus és elektromechanikus egységek összeszerelése
  • pneumatikus rendszer tesztelése
  • fékberendezések elektronikus tesztelése
  • a mérnökök munkájának segítése fejlesztési és javítási ötletekkel

Elvárások:
  • szakirányú technikusi, műszaki vagy elektronikai végzettség
  • min. 1-3 éves gyártó- vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • fix alapbér + teljesítménybér + egyéb juttatások
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil háttér

Előnyök:
  • autóipari környezetben eltöltött idő
  • német/angol nyelvismeret
  • SAP és MS Office programok ismerete

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a fenti e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió