www.cvonline.hu
Szerelő (Referenciaszám: PJ4289)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1019937

Budapest XXIII. kerületi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szerelő

Feladatok:
- a szereldében gyártandó fékegységek összeszerelése levegő ellátó és fékvezérlő egységek a megadott technológiai utasítások alapján
- a gyártásba beépített minőség-ellenőrzési feladatok elvégzése
- a gyártásközi dokumentációk folyamatos ellenőrzése és kapcsolódó dokumentumok letöltése
- a gyártásban használt kézi szerszámok állapotának és működésüknek folyamatos ellenőrzése

Elvárások:

- több műszakos munkarebd vállalása
- szakirányú technikusi, műszaki vagy elektronikai végzettség
- hasonló területen szerzett tapasztalat

Előny:
- Autóipari környezetben eltöltött idő
- Pneumatikus és elektronikus rendszerek ismerete
- Angol és/vagy német nyelvismeret
- SAP és MS Office programok ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Versenyképes bérezés, juttatási csomag (cafetéria, mozgóbér)

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Varga Krisztina Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre, vagy telefonon: +3620-2919409 Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.