www.cvonline.hu
Szerelő (Referenciaszám: PJ1868)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.03.
Jelentkezési határidő: 2016.10.05.
Hirdetés azonosító: 414108
lejárt

Nemzetközi partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba

SZERELŐ

Feladatok:
- Kisszériás, komplex gépek szerelése
- Gépek összeállítása műszaki rajzok és szerelési utasítások alapján

Elvárások:
- Villamos ipari végzettség
- Elektronikai és/vagy mechanikai területen szerzett szakmai gyakorlat
- Műszaki rajzok értelmezésének ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes javadalmazási rendszer
- Fiatalos munkahelyi légkör
- Tiszta, rendezett munkakörnyezet
- Nemzetközi vállalati kultúra

Munkavégzés helye:
- Nyúl (Győr-Moson-Sopron megye)

Kérjük, csatolva küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben az E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 96/410-525

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.