www.cvonline.hu

Szerelő - Összeszerelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 703745

Az közép-Magyarországi régió hosszú évek óta egyik legstabilabb munkáltatójához, keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Nagyfeszültségű megszakítók, kapcsoló berendezések összeszerelése, szerelése, előkészítése.
Elvárások:
  • Szakmunkás végzettség megléte a következő szakmák közül: mechanikai szerelő, műszerész, autószerelő, gépszerelő, villamossági szerelő, víz-, gáz-, fűtés szerelő vagy villanyszerelő,
  • minimum 2 éves tapasztalat,
  • monotónia tűrés,
  • terhelhetőség, jó állóképesség.
Amit kínálunk:
  • fix bruttó órabér + műszakpótlék
Munkavégzés helye:
  • Tápiószele
Egyéb:
  • Bejárás céges busszal. (Cegléd, Újszilvás, Tápióbicske, Tápiószőlős, Nagykáta, Jászberény)
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Referencia kód: TS-02

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest