Szerelő - operátor (üzemanyag szerelvény gyártó terület) - Vác

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 812668

A Prohuman a hazai piac 6 LEGNAGYOBB személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cégeinek egyike. Eddig több mint 100 Ügyfél ismerte meg HR szolgáltatásainkat, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés, Cafeteria szolgáltatások, HR tanácsadás és outsourcing területén. Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe

Feladatok:
  • autóipar számára üzemanyag szerelvények gyártása, összeszerelése kézi, félautomata és automata gyártóberendezésekkel a minőségirányítási rendszer előírásainak szigorú betartása mellett
Elvárások:
  • középfokú végzettség (minimum szakmunkásképző)
  • operátori tapasztalat, összeszerelésben szerzett gyakorlat előny
  • ügyes kezű, precíz, pontos, minőségtudatos, gyorsan dolgozni tudó pályázók jelentkezését várjuk.
  • monotonitástűrés és csapatjátékos
Előny:
  • MS Office ismerete,
Amit kínálunk:
  • professzionális munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • cafeteria
Munkavégzés helye:
  • Vác
Egyéb:
  • Munkaidő: Teljes munkaidő, több műszakban
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Vác