Szerelő - operátor (üzemanyag szerelvény gyártó terület) - Vác

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1022714

Autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Gépsorok mellett történő félkész és kész termékek összeszerelése
  • Gépek rendeltetésszerű használata
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások:
  • szakmunkás végzettség
  • gyártósori tapasztalat
  • pontosság, minőségtudatos munkavégzés
  • terhelhetőség
  • monotonitástűrés

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria
  • 100%-os útiköltségtérítés
  • 13.havi fizetés

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését várjuk az önéletrajzát az alábbi elérhetőségre:

Munkavégzés helye:
  • Vác

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Vác Munkarend: folyamatos műszak

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest