www.cvonline.hu

Szerelő munkatárs

  • A hirdetés 216 napja lejárt

Szerelő végzettséggel rendelkezik vagy szerelés terén tapasztalt? Akkor jelentkezzen az alábbi pozícióban ahová pályakezdők jelentkezését is várjuk! Stabil vállalati hátteret és hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk az Ön számára!

Szerelő munkás

A leendő munkatárs feladatai:

  • Szerelési munkák elvégzése.
  • Alkatrészek sérülés és hibamentességének figyelése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség vagy
  • Szerelés terén szerzett gyakorlat

Amit nyújtani tudunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem + cafeteria
  • utazási költségtérítés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Orosháza
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy hívja a +36 20 216 00 43-as telefonszámot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014