www.cvonline.hu

Szerelő munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2017.03.04.
Hirdetés azonosító: 1028076

Megbízónk fékrendszerek piacvezető gyártója, modern fékrendszerek fejlesztését, gyártását és forgalmazását végzi.
Budapesti telephelyére keresünk Szerelő munkatársakat.

Feladatok:

- A szereldében gyártandó fékegységek összeszerelése az előre megadott utasítások alapján
- Gyártás közbeni minőség ellenőrzés
- Dokumentáció

Gyárbővítés miatt folyamatos felvételt hirdetünk!
1 hét alatt munkába állhat!

Elvárások:

- Középfokú mechanikai vagy elektronikai végzettség
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
- Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre.
- Autóipari környezetben eltöltött idő előnyt jelent.
- 3 műszak vállalása.

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Multinacionális környezet
- Fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a