www.cvonline.hu

SZERELŐ MUNKATÁRS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1020478

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A gyártási egységek karbantartása, felügyelete és javítása a gyártási folyamat előtt, alatt és annak lezárultával
  • A tesztmérnök utasításai szerinti kísérleti összeszerelések végrehajtása
  • Az összeszerelési útmutatók alapján a tesztdarabok összeszerelése, szétszerelése és azok vizsgálata, mérések elvégzése
  • A szükséges javítások és karbantartás végrehajtása
  • Hibajegyzékek és egyéb információk átadásával segíteni a tesztmérnökök és a beszállító partnerek munkáját

Elvárások

  • Szakirányú technikusi, műszaki vagy elektronikai végzettség
  • Minimum 1-3 éves gyártó- vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • MS Office programcsomag ismerete és magabiztos használata
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • Képesség a megfelelő munkahelyi légkör és a csapatmunka kialakítására
  • Analitikus gondolkodás

Előnyt jelent

  • Autóipari környezetben eltöltött idő
  • Angol és/vagy német nyelvismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Agilis módszertanok
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERELŐ MUNKATÁRS, Budapest (Dél-Pest)