www.cvonline.hu

Szerelő munkatárs (INTS/DK/007)

  • A hirdetés 348 napja lejárt

Biztos, hosszú távú munkalehetőség Németországban! Megbízható németországi partnercégünkhöz keresünk bejelentett, teljes munkaidős munkavégzésre németül beszélő munkatársakat az alábbi pozícióba:

Szerelő munkatárs – INTS/DK/007

Munkavégzés helye:

• Németország

Feladatok:

• Mechanikai alkatrészek összeszerelése

• Alkatrészek minőségellenőrzése, hibakeresés

Elvárások:

• Szakirányú végzettség

• Mechanikai vagy elektronikai területen szerzett tapasztalat

• Erős alap- vagy középszintű német nyelvtudás (A2-B1)

• Jó állóképesség, kitartás

• Igényes megjelenés

Előnyt jelent:

• Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

• Érvényes „B” kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

Amit kínálunk

• Azonnali munkakezdés

• Stabil, hosszú távú munkalehetőség

• Németországi bejelentés

• Versenyképes fizetés

• Színvonalas, igényes szállás biztosítva apartmanokban

Amennyiben érdeklődik a lehetőség iránt, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbiak e-mailcímek valamelyikére, attól függően, hogy melyik megyéből jelentkezik:

E-mail cím megjelenítése:

Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Nógrád megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Csongrád megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Somogy megye, Baranya megye, Tolna megye, Bács-Kiskun megye, Békés megye, Hajdú-Bihar megye

Pest megye, Komárom-Esztergom megye, Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye, Fejér megye, Zala megye

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német