www.cvonline.hu
Szerelő-műanyagüzemi operátor (Referenciaszám: PJ3912)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.09.19.
Jelentkezési határidő: 2015.09.26.
Hirdetés azonosító: 976805
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Szerelő-műanyagüzemi operátor

Feladatok:

- Csapok / szelepek szerelés előtti ellenőrzése, szemrevételezés és műszeres vizsgálatok elvégzése
- Szereléskor a szerelési utasításban leírtak szigorú betartása (vizuális ellenőrzés, tisztítás, sorjázás, kivágás, megfelelő tömítések összeállítása, csavarok lehúzása)
- Tesztelés, csomagolás, címkézés illetve ennek dokumentálása
- Műanyag fröccsöntőgép kezelése
- Öntvények felület-előkészítése homokfúvó berendezésen

Elvárások:

- Fémipari szakmunkás végzettség
- Három műszak vállalása
- Alapfokú számítástechnikai ismeretek
- Felelősségtudat

Amit megbízónk kínál:

- Versenyképes fizetés
- Béren kívüli juttatások
- Céges buszjáratok vagy kedvező beutazási támogatás

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Dobos Adrienn kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:4376-4./2003, 07-0006-06.