www.cvonline.hu

Szerelő (Mechanika, elektronika)-Zalaegerszeg

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.11.08.
Hirdetés azonosító: 985151
lejárt

Szerelő-Zalaegerszeg

Mechnanikai és elektronikai alkatrészek beszerelésére és kapcsolási rajz alapján történő bekötésére keresünk munkatársat, zalaegerszegi vállalkozás megbízásából.

Feladatok:

  • Mechanikai szerelés
  • Elketronikai alkatrészek szerelése és bekötése
  • Műszaki rajzok olvasása

Elvárások a leendő munkatárssal szemben :

  • Szakirányú végzettség vagy gyakorlat
  • Kapcsolási rajzok ismerete
  • Elektronikai ismeret
  • Jó kézügyesség
  • Precíz munkavégzés
  • Önállóság

Amit a Munkáltató ajánl:

  • Biztos munkahely
  • Jó csapatszellem
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés hosszú távon

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és jelentkezni kíván, kérjük, küldje el pályázatát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu