Szerelő, Festő, Hegesztő, Raktáros, Targoncavezető munkatárs

  • A hirdetés 945 napja lejárt

Veszprém megyei partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Mezőgazdasági kisgép gyártásában való aktív részvétel
  • Gyártás során használt gépek szakszerű kezelése
  • Legyártott termékek ellenőrzése, csomagolása
  • Kész termékek szállításra való előkészítése
  • Termelésvezető utasításainak ellátása
  • Gyártási terület rendjének biztosítása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Monotóniatűrő-képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Targoncavezetőknél OKJ bizonyítvány, jogosítvány

Előny:

  • Műszaki végzettség
  • Gyártásban, szerelésben szerzett tapasztalat

Egyéb:

  • Ingyenes szállást biztosítunk, térítünk havi egyszeri haza utazást
  • Munkába járás költségének térítése
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak várjuk jelentkezését, önéletrajza elküldésével a következő e-mail címre.

Helyek Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő