www.cvonline.hu

Szerelő Budapest

  • A hirdetés 306 napja lejárt

Rendelkezik mechanikai vagy elektronikai végzettséggel? Dolgozott már gyártó-termelő környezetben? Akkor várjuk jelentkezését a következő munkalehetőségükre:

Szerelő

A leendő munkatárs feladatai:

  • a szereldében gyártandó fékegységek összeszerelése

  • levegőellátó és fékvezérlő egységek szerelése a megadott technológiai utasítások alapján

  • a gyártásba beépített minőségellenőrzési feladatok elvégzése

  • a gyártásközi dokumentációk folyamatos ellenőrzése és kapcsolódó dokumentumok töltése

  • a gyártásban használt kézi szerszámok állapotának folyamatos ellenőrzése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • szakirányú technikusi, mechanikai vagy elektronikai végzettség

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

  • több műszakos munkarend vállalása

  • igény a pontos, precíz és magas minőségű munkavégzésre

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség

  • 3 műszakos munkarend

  • múszakpótlék, bónusz, teljesítménybér, cafatéria

Munkavégzés helye:

Budapest, XXIII. kerület

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/310-1714-es telefonszámon.

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014