www.cvonline.hu

Szerelésvezető

  • A hirdetés 1073 napja lejárt

Német tulajdonú, budapesti székhelyű vállalat energetikai és ipari létesítmények megvalósításához keres megbízható munkatársat,

munkakörbe.

Feladatok:

  • Munkavégzés helyszínén a kivitelezést végző gépész alvállalkozók munkájának szakmai irányítása ellenőrzése
  • Tervdokumentáció szerinti szerelések előkészítése
  • A Kivitelezési ütemtervnek megfelelő kivitelezési ütem nyomon követése és betartatása

A munkakör betöltéséhez szükséges előfeltételek:

  • energetikai és ipari környezetben szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat,
  • szakirányú végzettség,
  • kiváló szervezőkészség, strukturáltság,
  • felelős döntéshozási képesség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Versenyképes jövedelmet, hosszú távú, biztos munkahelyet, szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő