www.cvonline.hu

Szerelésvezető

  • A hirdetés 1366 napja lejárt

A Minimax több, mint 111 éve foglalkozik egyéni tűzvédelmi rendszerek fejlesztésével, termékei között pedig a legegyszerűbb tűzoltó készülékektől kezdve a legkorszerűbb automatizált tűzoltóberendezéseken át minden megtalálható. A közel 6000 kollégánk szoros együttműködésben dolgozik nap, mint nap azért, hogy a Minimax a világon mindenhol jelen legyen. Partnereink világszerte bíznak szakértelmünkben.

Szeretne Ön is részt vállalni jövőbeni sikereinkben? Budapesti irodánk keres:

Az Ön jövőbeni feladatai lesznek:

  • Tűzvédelmi oltórendszerek kivitelezésének irányítása különböző helyeken az ország területén
  • Alvállalkozók koordinálása és irányítása
  • Kapcsolattartás  a megbízókkal
  • Projektvezető munkájának támogatása
  • Aktív részvétel anyagbeszerzés területén

Előny:

  • Sprinkler szerelésben szerzett tapasztalat
  • Német- vagy angol nyelvtudás
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Munkavédelmi jogszabályok ismerete

Elvárások:

  • Technikusi végzettség
  • Csőszerelési tapasztalat
  • Csoportvezetői múlt
  • Építőiparban szerzett tapasztalat
  • „B“ kategóriás jogosítvány
  • Kommunikatív, agilis, határozott személyiség

Amit a cég kínál:

  • Stabil háttér
  • Rendezett bér- és munkaviszony
  • Bér megegyezés szerint
  • Cégautó
  • Mobiltelefon

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, hogy fényképes önéletrajzát a fizetési igény és a legkorábbi munkába állás időpontjának feltüntetésével mielőbb juttassa el az alábbi címre.

Minimax Hungaria Kft., H-1138 Budapest, Madarász Viktor u. 47-49 II.épület 6.emelet, vagy  a lenti email címre.

___________________________________________________________________Link megjelenítése__

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő