www.cvonline.hu

Szereléstechnológiai mérnököt - Tervezőmérnököt

  • A hirdetés 561 napja lejárt

Boschung EJT Kft.
Elektronikai és Járműipari Termékeket Gyártó és Forgalmazó Kft.
Úttisztító berendezések gyártásával foglalkozó cég

keres Dévaványára.

Feladatok:

  • Szerelési folyamatok tervezése és értékelése, egyeztetés a műszaki fejlesztéssel a termék folyamatbiztos gyárthatóság szerinti kialakítása miatt,
  • Szerelési idők, invesztíciók, szükséges felület meghatározása
  • Szerelő berendezések és a szereléshez szükséges eszközök beszerzése
  • Szerelési dokumentációk elkészítése
  • Szerelési folyamatok optimalizálása (minőség, szerelési idő, gazdaságosság)
  • Szerelő berendezések felállításának, üzembehelyezésének és átadásának a koordinációja

 Elvárások:

  • Felsőfokú mérnök (gépész) végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat előny
  • Minimum középfokú német- és/vagy angolnyelv-tudás,
  • Szerelési folyamatokkal, megmunkálással kapcsolatos témák ismerete
  • Esetleges külföldi kiküldetés vállalása
  • Jó kommunikációs képesség
  • Részletes magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajz, valamint felsőfokú végzettséget igazoló dokumentum másolatának csatolását kérjük a pályázathoz!

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszútávú munkalehetőség nemzetközi környezetben
  • Megállapodás szerinti bér
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb:

  • Jelentkezéseket az ország egész területéről várjuk
  • Szállás és közlekedési mód a cég által biztosított

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre elérhetőségekre várjuk.
5510 Dévaványa, Eötvös József u. 89.

Helyek Békés
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német