www.cvonline.hu

Szerelési szegmensvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.07.28.
Hirdetés azonosító: 898208

Multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk műszaki végzettséggel rendelkező Szerelési szegmensvezető munkatársat.

Feladatok:

- Szerelési csoportvezetők munkájának irányítása és ellenőrzése
- Szerelési folyamatok koordinálása, felügyelete
- Szerelési technológiai osztály és a folyamatmérnökség vezetése
- LEAN tevékenység számonkérése, irányítása
- Kapacitás tervezés, hatékonyságnövelés, minőség- és folyamatfejlesztés

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
- SAP R63 rendszer ismerete
- Szerelési és gyártáslogisztikai ismeretek
- Hasonló területen szerzett minimum 3 éves vezetői tapasztalat
- LEAN ismeretek
- Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség, stressztűrő képesség
- Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás és vezetői készségek

Amit kínálunk:

- Hosszútávú lehetőség egy stabil hátterű cégnél
- Fejlődési lehetőség
- Multinacionális munkakörnyezet
- Versenyképes juttatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a