Nemzetközi ipari kivetező vállalat részére keresünk munkatársat

SZERELÉSI FŐMÉRNÖK

 (HF 10-6876)

pozícióba.

 Feladatok

  • A gépészeti, szerelési üzletág nyugat-magyarországi projektjeinek összefogása és irányítása,
  • Szerelésvezetők munkájának koordinálása,
  • Az üzletágvezető munkájának támogatása,
  • Megrendelőkkel kapcsolattartás, tárgyalásokon részvétel,
  • A kivitelezés során felmerülő problémák kezelése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny gépészmérnöki),
  • Több éves ipari kivitelezésben szerzett tapasztalat, projektmenedzsment ismeret,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Utazási hajlandóság, mobilitás.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Céges autó,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Dunántúl (Százhalombatta központtal),
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6876"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése