www.cvonline.hu

Szerelési csoportvezető

  • A hirdetés 1068 napja lejárt

Boschung EJT Kft.
Boschung Elektronikai és Járműipari Termékeket
Gyártó és Forgalmazó Kft.

Úttisztító berendezések/gépek gyártásával foglalkozó cég
2 fő

szerelési csoportvezetőt

keres Dévaványára.

Elvárások:

  • Szerelési területen csoportvezetőként szerzett tapasztalat.
  • Min. autószerelői technikusi végzettség.
  • Fémmegmunkálási területen szerzett (forgácsolási, hegesztési ismeretek) szakmai tapasztalat előny.
  • Anyagismeret, gyártási tapasztalat, rajzolvasási ismeret.
  • Biztos számítógépes ismeret (Microsoft Office, Outlook, ERP).
  • Német vagy angol vagy francia nyelvtudás előny.

Feladatok:

  • Az adott termékcsoport előállítási folyamatának teljes ellenőrzése.
  • Minőségi célok elérése és fejlesztése.
  • A termelési terv, illetve a határidők betartatása.
  • A fizikai dolgozók munkájának koordinálása, a munkaidő beosztása, teljesítmény figyelemmel kísérése.
  • A munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése.
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi előírások betartása és betartatása.

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkavégzés nemzetközi környezetben.
  • Megállapodás szerinti bér.
  • Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi címre, vagy e-mail címre várjuk.

H-5510 Dévaványa, Eötvös József u. 89.

Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő