www.cvonline.hu

SZERELÉSI CSOPORTVEZETŐ

  • A hirdetés 958 napja lejárt

Boschung EJT Kft.

Boschung Elektronikai és Járműipari Termékeket

Gyártó és Forgalmazó Kft.

Úttisztító berendezések/gépek gyártásával foglalkozó cég

2 fő szerelési csoportvezetőt keres Dévaványára.

Elvárások:

  • Szerelési területen csoportvezetőként szerzett tapasztalat.
  • Min. autószerelői technikusi végzettség.
  • Fémmegmunkálási területen szerzett (forgácsolási, hegesztési ismeretek) szakmai tapasztalat előny.
  • Anyagismeret, gyártási tapasztalat, rajzolvasási ismeret.
  • Biztos számítógépes ismeret (Microsoft Office, Outlook, ERP).
  • Német vagy angol vagy francia nyelvtudás előny.

Feladatok:

  • Az adott termékcsoport előállítási folyamatának teljes ellenőrzése.
  • Minőségi célok elérése és fejlesztése.
  • A termelési terv, illetve a határidők betartatása.
  • A fizikai dolgozók munkájának koordinálása, a munkaidő beosztása, teljesítmény figyelemmel kísérése.
  • A munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése.
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi előírások betartása és betartatása.

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkavégzés nemzetközi környezetben.
  • Megállapodás szerinti bér.
  • Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi címre várjuk.
H-5510 Dévaványa, Eötvös József u. 89.

Helyek Békés
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő