www.cvonline.hu
Szerelési csoportvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2014.01.30.
Hirdetés azonosító: 728903
lejárt

Gépgyártással foglalkozó, pécsi Megbízónk számára keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Szerelési csoport szakmai és diszciplináris vezetése
  • Szerelőcsoport céljainak (szerelési idő, teljesítmény, határidők és minőségi követelmények) betartása, biztosítása
  • Munkatársak képzési, fejlesztési szükségleteinek felismerése, intézkedés a kivitelezésben
  • Együttműködés a társszervezetekkel (raktár, beszerzés, MEO) és az üzemvezetéssel

Elvárások:

  • Középfokú gépipari végzettség
  • Gépgyártásban szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Önállóság, megbízhatóság
  • Folyamatorientált gondolkodás
  • Problémaérzékenység
  • Jó szervező-, meggyőző-, akaratérvényesítési és kommunikációs képesség
  • Alapvető számítógép kezelői ismeretek

Előny:

  • Csoportvezetői munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • SAP (PP) vállalatirányítási rendszer ismerete

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.