www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 919555
lejárt
Tech People FEJLÉC

Biomassza és hulladék feldolgozó rendszerek kereskedelmével foglalkozó magyar tulajdonú cég keres munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERELÉS VEZETŐ

Feladatok:

•    Biomassza és hulladék feldolgozó rendszerek telepítésének szervezése, helyszíni irányítása, ellenőrzése, műszaki és anyagi felügyelete, szűkség esetén a szerelési munkálatokban aktív részvállalással
•    A projekt teljes ideje alatt felmérés, ütemezés
•    Az elvégzett szerelési munka ellenőrzése, nyomon követése, dokumentálása,
     jelentések összeállítása és továbbítása a projektvezető felé
•    Az alvállalkozók irányítása, felügyelete
•    Logisztikai és beszerzési folyamatok koordinálása
•    A megrendelő és a vállalkozók felé teljesítés igazolások összeállítása, időbeni leadása
•    Átadási folyamatok lebonyolítása
•    Megvalósulási dokumentáció összeállítása, kiadása, az elkészült létesítmény rendszereinek átadása
•    A cég érdekeinek képviselete a megrendelő és az alvállalkozók felé

Elvárások:

•    Legalább középfokú műszaki, gépészeti vagy villamosipari végzettség
•    Legalább 3-5 éves szerelésvezetésben szerzett tapasztalat
•    Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
•    Jó megjelenés, és kommunikáció
•    Vevőközpontú gondolkodás
•    MS Office ismeretek
•    "B" jogosítvány
•    Megbízhatóság, önállóság,
•    Pontos, precíz munkavégzés,
•    Nagyfokú rugalmasság.

Juttatások, ajánlat:

•    Versenyképes bérezés,
•    Egyéb juttatások
•    Gépjármű, mobiltelefon, laptop.

Munkavégzés helye:

•    Budapest, Országos

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk szakmai fényképes önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió