www.cvonline.hu

Szereldei részlegvezető

  • A hirdetés 864 napja lejárt

Pest megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Szereldei részlegvezető munkatársat.

Feladatok:

  • A vállalat legnagyobb szegmensében a szerelési folyamatok teljes körű felügyelete, irányítása (120 fő)
  • Szerelési műszakvezetők munkájának koordinálása és ellenőrzése
  • Szerelési folyamatmérnökség és technológiai osztály vezetése
  • Új termék bevezetésének, új technológiák kidolgozásának felügyelete
  • LEAN tevékenység koordinálása
  • Folyamatfejlesztés, minőségfejlesztés, hatékonyságnövelés
  • Kapacitástervezés

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Teljes körű gyártáslogisztikai és szerelési ismeretek, projektmenedzsment tapasztalat
  • Kisszériás gyártásban szerzett tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete, aktív használata
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret (német nyelv előny)
  • Aktív, gyakorlati LEAN ismeretek

Fényképes, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő