www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1046920
lejárt

Karrier az Audinál

Szereldei munkatárs - Motorgyártás

AUDI Hungaria Motor Kft.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Audi Hungária Motor Kft. 1994 óta gyárt motorokat Győrben az Audi AG és a Volkswagen konszern további telephelyei számára. A győri motorgyár termékeivel a Volkswagen konszern 32 járműgyártó telephelyét látja el a világ három kontinensén. A legkorszerűbb technológiákkal, high-tech környezetben készülnek motorjaink. A világ legnagyobb motorgyárába várjuk új kollégák jelentkezését. Csatlakozz Te is motorgyári csapatunkhoz! A jövő Győrben épül!

Feladatok

  • Csúcstechnológiájú motorok sori kereteken belül történő összeszerelése
  • Gyártási folyamatok támogatása
  • Aktív részvétel a szerelési folyamatok optimalizálásában
  • Állandó és folyamatos fejlődési lehetőség

Elvárások

  • Középfokú fémipari vagy autóipari végzettség (autószerelői végzettség előnyt jelent)
  • Végzettségnek megfelelő minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Hajlandóság több műszakos munkarend vállalására
  • Precizitás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Részletes szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9408

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Szabóné Barlai Linda
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
+36 96 66 8548