www.cvonline.hu

Szereldei minőségellenőr

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1060156

Vasútmodellek és fémjátékok gyártásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő győri Partnerünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Fémlemezek és fém alkatrészek minőségi ellenőrzése
  • Projektek megvalósulásában történő aktív részvétel
  • Mérések dokumentálása
  • Auditokra történő felkészülés

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Méréstechnikai ismeretek, mérőeszközök magabiztos használata
  • Műszaki-rajz olvasás
  • MS Windows és Office felhasználói szintű ismerete
  • Terhelhetőség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatás
  • Utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Német nyelvtudás

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Győr