www.cvonline.hu

Szereldei gyártás-előkészítő technológus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1079450

Vasútmodellek és fémjátékok gyártásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő győri Partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • A gyártani tervezett termékek gyártási folyamatainak megtervezése az alkatrészgyártástól a késztermék összeszereléséig és csomagolásáig bezárólag
  • A művelettervek dokumentálása az üzemi gyártásirányítási rendszerben
  • A gyártási folyamathoz szükséges eszközök (szerelőkészülékek) meghatározása
  • Az adott munkafeladathoz szükséges normaidők meghatározása és rögzítése a gyártásirányítási rendszerben

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Középfokú német-nyelvismeret
  • Művelet és gyártmánytervezésben szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatás
  • Utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • Angol nyelvismeret
  • MS-Office, SAP ismeret

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Győr