www.cvonline.hu

SZERELDEI GÉPBEÁLLÍTÓ

  • A hirdetés 908 napja lejárt
Dinamikusan fejlődő gyártó cég megbízásából, munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • szerelő munkahelyek átszerelése, szakszerű beállítása, beleértve az alkatrészeket, készülékeket és szerszámokat
  • a munkahelyek, berendezések és gyártóeszközök munkabiztonsági ellenőrzése, felügyelete a baleset megelőzési utasítások szerint
  • a minőségi gyártás felügyelete és biztosítása
  • szerelés/utómunkák elvégzése és támogatása a futó gyártásban
  • szerszám- és szerelőkészülék javítása, együttműködve a szerszámüzemmel és az üzemi karbantartókkal
  • alkatrészek ellenőrzése rajz és viszonyítási minta alapján
  • dolgozók eligazítása
  • az alkatrész utánpótlás biztosítása a zavartalan gyártás érdekében
Elvárások:
  • szakirányú iskolai végzettség (lakatos, gépbeállító, gépszerelő, gépész-technikus)
  • hasonló munkakörben szerzett min. 2 év gyakorlat
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
Előny:
  • pneumatikai ismeret előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • Amit kínálunk:
  • versenyképes bérezés
  • kihívásokkal teli munkakör
  • béren kívüli juttatások
  • utazási költségtérítés
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.
Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés