www.cvonline.hu

Szereldei gépbeállító

  • A hirdetés 961 napja lejárt

A Redel Elektronika svájci tulajdonú Kft az alábbi munkatársat keresi.

Feladatok:

  • Ipari elektromos csatlakozók szereléséhez gépek beállítása, szerelő szerszámok átszerelése, mérőeszközök beállítása.
  • Az alkatrészek előkészítése, beállítási darabok mérése dokumentálása, a gyártás figyelemmel kisérése, gépek, szerszámok korrekciózása.
  • Napi, heti karbantartási feladatok elvégzése
  • Szerelő eszközök dokumentációjának karbantartása
  • Gyártás fejlesztése, ciklusidők optimalizálása

Elvárások:

  • Kis méretű alkatrészek szerelésében szerzett tapasztalat
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Finommechanikai műszerészi tapasztalat, gyakorlat
  • Angol vagy francia nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Kiváló munkakörülmények

  • E-mailben: lásd alább
  • Telefonon: +36-1-421-4714