www.cvonline.hu

Szereldei gépbeállító

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1097714

Vasútmodellek és fémjátékok gyártásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő győri Partnerünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Szerelő munkahelyek átszerelése ill. szakszerű beállítása, beleértve az alkatrészeket, készülékeket és szerszámokat
  • Az alkatrészek ellenőrzése rajz és viszonyítási minta alapján
  • A minőségi gyártás felügyelete és biztosítása
  • Szerelés/utómunkák elvégzése és támogatása a futó gyártásban
  • Az alkatrészek utánpótlásának biztosítása a zavartalan gyártás érdekében
  • Előszériás termékek összeszerelése műszaki rajzok és szerelési utasítások alapján, a műszaki problémák dokumentálása és műszaki megoldások kidolgozása a hibák elhárítására
  • Gyártóeszközök üzemi próbája
  • A termékek optimalizálása érdekében kapcsolattartás a termékfejlesztés, technológia, minőségbiztosítás szakembereivel

Elvárások:
  • Szakirányú iskolai végzettség
  • Alapfokú elektronikai ismeretek
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 2 év gyakorlat

Juttatások:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatás
  • Utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • Német nyelv ismeret előnyt jelent
  • Vasút modellezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Győr