www.cvonline.hu

Szereldei gépbeállító csoportvezető

  • A hirdetés 1052 napja lejárt

A Redel Elektronika svájci tulajdonú Kft az alábbi munkatársat keresi:

Feladatok:

  • Ipari elektromos csatlakozók szereléséhez gépek beállítása, szerelő szerszámok átszerelése, mérőeszközök beállítása.
  • Az alkatrészek előkészítése, beállítási darabok mérése, dokumentálása, a gyártás figyelemmel kísérése, gépek, szerszámok korrekciózása.
  • Napi, heti karbantartási feladatok elvégzése
  • Szerelő eszközök dokumentációjának karbantartása
  • Gyártás fejlesztése, ciklusidő optimalizálása

Elvárások:

  • Finommechanikai műszerész végzettség
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

 Előny:

  • Finommechanikai műszerészi tapasztlat, gyakorlat
  • Angol vagy francia nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Kiváló munkakörülmények

E-mailben: lásd alább
Telefon: +36-1-421-4714