www.cvonline.hu

Szereldei csoportvezető, gépbeállító

  • A hirdetés 617 napja lejárt

A Redel Elektronika svájci tulajdonú Kft az alábbi munkatársat keresi:

Feladatok:

  • Orvosi műszertechnikai, műanyag elektromos csatlakozók manuális és autómata szerelési tevékenységének irányítása (kb. 20 fő, munkák kiadása, ütemezése, gyártás felügyelete),
  • Szerelő szerszámok beállítása, átszerelése, darabok bemérése
  • Autómata szerelő, beültető gépek, ultrahangos hegesztő berendezések, tampon nyomó festő berendezések beállításának, karbantartásának felügyelete, a termelés ütemezése

Elvárások:

  • Angol vagy francia nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett ismeret, gyakorlat
  • Szakirányú végzettség
  • Minőségi elvárások magas szintű betartása
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Kiváló munkakörülmények

E-mailben: lásd alább
Telefon: +36-1-421-4714

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia