Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

Szerelde vezető
(HF 11-7718)

pozícióba.

Feladatok

  • Autóipari összeszerelő üzem (3 csoportvezető és 200 operátor) vezetése,
  • Az összeszerelő üzem folyamatainak irányítása és optimalizálása,
  • Minőség ellenőrzése és fejlesztése,
  • A termelés támogatása a vállalati célok elérésében,
  • Üzemi dolgozók oktatása,
  • Kapcsolattartás a gyár többi üzemével.

Elvárások

  • Műszaki végzettség (gépészmérnök vagy villamosmérnök),
  • Autóipari gyártásban szerzett több éves tapasztalat,
  • Csoportvezetői tapasztalat előnyt jelent,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, stabil vállalati háttér,
  • Magas technológiai színvonalú gyártókörnyezet,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Kedvező béren kívüli juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7560"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése