www.cvonline.hu

Szerbül beszélő marketing gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 1060370
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Jelenleg az egyik nagymúltú nemzetközi partnerünk részére keresünk szerbül beszélő marketing gyakornokot.

Feladatok:

  • Az adott üzletág teljes körű marketing támogatása
  • Piacelemzési feladatok ellátása, kérdőívek készítése
  • Weboldalak menedzselése, honlap kezelése, fordítások készítése
  • Kreatív anyagok megtervezése, ügynökségekkel való kapcsolattartás
  • A marketingkommunikációs tevékenység aktív támogatása - cikkek írása, meghívók készítése, szövegezés, promóciózással kapcsolatos javaslattétel
  • Kampány és akciótervezésben való részvétel
  • Rendezvénykoordinálás
  • Termékmenedzseri feladatokban való részvétel - oktatási anyagok, prospektusok készítése, oktatások megtartása, termékadminisztráció, kokurenciafigyelés
  • Marketingadminisztráció, statisztikák, kimutatások készítése

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti min. 20 órában rugalmas beosztásban

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok még legalább egy évig
  • Felsőfokú / anyanyelvi szerb nyelvtudás
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • MS Office ismeretek (főként Excel)
  • Kiadványszerkesztő programok (Adobe InDesign) és képszerkesztők ismerete
  • Motivált, proaktív személyiség

Előnyt jelent:

  • Marketinges tanulmányok
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nagy múltú, piacvezető multinacionális céges munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy innovatív és dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Rugalmas időbeosztás

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, várjuk jelentkezésed regisztrációt követően önéletrajz feltöltésével vagy a E-mail cím megjelenítése email címre.