www.cvonline.hu

Szerb nyelvű marketing gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1064056

Feladatok:

  • Használtgép üzletágunk teljes körű marketing támogatása,
  • Piacelemzési feladatok ellátása, kérdőívek készítése,
  • Weboldalak menedzselése, honlap kezelés, fordítások készítése,
  • A marketing osztály támogatása a különböző marketing projektek végrehajtásában,
  • Kreatív anyagok megtervezése, ügynökségekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, (előny marketing szakon)
  • Nappalis aktív vagy passzív hallgatói jogviszony,
  • Felsőfokú/anyanyelvi szintű magyar és szerb nyelvtudás,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretei, (MS Office, Excel)
  • Kiadványszerkesztői ismeret (Adobe Indesign).

Juttatások:
  • 1 éves gyakornoki program,
  • Teret a szakmai fejlődésre, betekintést a marketing terület világába,
  • Lehetőséget a karrierépítésre,
  • Multinacionális környezetet,
  • Gyakornoki fizetést,

Előnyök:
  • Marketing területen szerzett tapasztalat,

  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet. E-mailed tárgya legyen : KON-SZERB

Egyéb információk:
Munkaidő: Heti 20 óra minimum hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással, Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület.