www.cvonline.hu

SZÉPSÉGTANÁCSADÓ

  • A hirdetés 643 napja lejárt

SZÉPSÉG MINDENNAP.

A Marionnaud francia gyökerekkel rendelkező parfüméria hálózat, jelenleg Európa 11 országában van jelen. Küldetésünk, hogy a hozzánk beérkező ügyfeleket igazi vásárlói élménnyel ajándékozzuk meg. Üzleteinkben megtalálják és magukkal vihetik a magabiztos francia szépség titkát.

Csatlakozzon hozzánk és fedezze fel Ön is a mindennapi szépség világát!

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat:

 (Budapest, Győr)

Feladatok, felelősségi kör:

  • illatszerek, kozmetikumok, sminktermékek értékesítése
  • teljes körű vevőkiszolgálás, tanácsadás
  • smink- és bőrápolási tanácsadás, mini kezelések

Amit elvárunk:

  • kozmetikus és/vagy sminkes végzettség
  • ápolt külső, igényes megjelenés,
  • kiemelt kommunikációs képesség
  • jó állóképesség, terhelhetőség
  • komoly érdeklődés a szakma iránt
  • tanulási hajlandóság
  • vevőközpontú szemléletmód
  • kitűnő kapcsolatteremtő képesség
  • kedves, mosolygós attitűd
  • nyitott, pozitív személyiség
  • kereskedelmi végzettség és tapasztalat

Amit kínálunk:

  • magas szintű szakmai továbbképzés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • igényes, szép munkahely
  • lelkes, vidám szakértői csapat

Amennyiben a fent említett pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje fényképes el önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a következő címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő