www.cvonline.hu

Szenzorfejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.20.
Jelentkezési határidő: 2015.07.01.
Hirdetés azonosító: 942325

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk, egy budapesti székhellyel rendelkező nemzetközi érdekeltségű vállalat MSP430-hoz és ARM-hez szoftverfejlesztőt keres .

Feladatok:

A szoftberfejlesztő főbb feladatai közé tartozik:

- Hosszú életciklusú szoftverek fejlesztése és a dinamikusan változó igényekhez adaptálása
- Teszt-szcenáriók tervezése és implementálása
- Fejlesztési dokumentációk naprakész kezelése

Elvárások:

- Állami felsőfokú szakirányú mérnök programozói végzettség
- Minimum 3 éves programozói tapasztalat
- Assembly és C programnyelvek alapos ismerete
- Középfokú angol nyelvismeret
- Precizitás, megbízhatóság és önálló munkavégzés
- Szakmai elhivatottság

Előnyt jelent:
- GIT verziókövető rendszer ismerete

Amit kínálunk:

- Inspiráló nemzetközi munkakörnyezet
- Dinamikusan fejlődő, innovatív csapat
- Versenyképes jövedelem

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a