www.cvonline.hu

szennyvízüzemi laboráns

  • A hirdetés 684 napja lejárt

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

munkatársat keres

Feladatok:

·         a mérésekhez szükséges különféle reagens vagy mérőoldatok készítése,

·         klasszikus és műszeres analitikai vizsgálatok elvégzése,

·         az elemzések végrehajtása, dokumentálása a vonatkozó Minőségirányítási Kézikönyvben leírtak szerint,

·         laboratóriumi műszerek, berendezések kezelése.

Elvárások:

·         középfokú vegyipari végzettség, technikusi oklevél,

·         önálló, precíz, megbízható munkavégzés, jó probléma megoldó képesség,

·         Microsoft Word, Excell alapfokú használata,

·         mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Előny:

  • víz és szennyvíz elemzés területén eltöltött, akkreditált laboratóriumi munkatapasztalat,
  • nagyműszeres analitikai vizsgálatokban való jártasság.

Amit kínálunk:

·         szakmai fejlődési lehetőség,

·         hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,

·         jóléti juttatások.

A jelentkezők magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével az Link megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kérjük, hogy az e-mail tárgy mezőben szíveskedjék feltüntetni a „szennyvízüzemi laboráns” megnevezést!

Elvárás

középfokú vegyipari végzettség, technikusi oklevél,

önálló, precíz munkavégzés, jó probléma megoldó képesség,

Microsoft Word és Excell alapfokú használata,

felelős munkavégzés önállóan és csapatban

Értékelt kvalitások

víz és szennyvíz elemzés területén eltöltött, akkreditált laboratóriumi munkatapasztalat,

nagyműszeres analitikai vizsgálatokban való jártasság

Amit nyújtunk

szakmai fejlődési lehetőség,

hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnáll,

jóléti juttatások

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő