www.cvonline.hu

Szennyvízüzemi karbantartó gépész

  • A hirdetés 392 napja lejárt

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

keres

szennyvízüzemi karbantartó gépész

munkatársat

 Feladatok:

  • a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt által üzemeltetett területeken működő gépek és berendezések megelőző karbantartása (TMK) és üzemeltetése,
  • a folyamatosan működő gépek és berendezések rendszeres ellenőrzése, kisebb javítási és beállítási feladatok elvégzése,
  • a munkafeladatok végrehajtásához szükséges eszközöket és anyagokat, előre gyártott elemeket, gépeket, szerszámokat, mérőeszközöket, felfogó- és befogóeszközöket, szállító- és emelő-berendezéseket, személyi védőfelszereléseket előkészíti,
  • a munkadarabok méretre készítése kézi forgácsoló alapeljárással (fűrészelés, reszelése, menetkészítés, süllyesztés, dörzsárazása, kéziszerszám-élezés),
  • a munkadarabok alakítása kézi kisgépes eljárásokkal (darabolás, fúrás, felülettisztítás, élezés, stb.),
  • technológiai csővezetékek átalakítása (beszabás, varratozás, szerelvényezés, stb.).

Elvárások:

  • gépészeti végzettség (géplakatos, lakatos, csőszerelő stb. szakismeret),
  • gépészeti alapmérések ismerete (hossz, szög, merőlegesség, stb.),
  • hegesztői vizsgák (CO, AWI),
  • jó fizikum, terhelhetőség,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség,
  • gyors problémamegoldó gondolkodás és képesség.

Előny:

  • vízügyi területen szerzett többéves szakmai tapasztalat,
  • targoncavezető jogosítvány (OKJ bizonyítvánnyal),
  • darukezelő, -kötözői vizsga (OKJ bizonyítvánnyal),
  • nehéz és könnyűgépkezelői vizsgák (OKJ bizonyítvánnyal).

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • kiváló munkakörülmények,
  • jóléti juttatások.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük, a tárgyba tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót. Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!