www.cvonline.hu

Szennyvíztisztító kezelő

  • A hirdetés 525 napja lejárt

A Törley Pezsgőpincészet Kft. keres Budapest, XXII. kerületi munkahelyre l fő

szennyvíztisztító kezelő

munkatársat.

Feladatok:

  • Szennyvíz előtisztító üzemeltetése
  • PLC vezérelt irányítási rendszer beállítása
  • Napi rutin- és hibaelhárítási feladatok ellátása
  • Vegyszerek, alapanyagok adagolása
  • Előtisztító telep rendjének, tisztaságának megőrzése
  • Fűtési, hűtési és sűrített levegő rendszerek felügyelete

Elvárások:

  • Középfokú gépész vagy elektromos végzettség
  • Megbízhatóság, aktív, pozitív jellem
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság egy team tagjaként
  • Rugalmasság
  • PLC irányítási rendszer ismeret és szakirányú munkaköri előélet előny
  • Hűtőgépész végzettség előny

Amit kínálunk:

  • nagy múltú, stabil hátterű multinacionális vállalat
  • versenyképes jövedelem

Állás, munka területe:

  • Szakmunka
  • Környezetvédelem
  • Teljes munkaidő
  • 3 műszakos beosztás

Jelentkezés az állásra: Fényképpel ellátott önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével az alábbi e-mail címen.

Törley Pezsgőpincészet Kft. Személyzeti osztály 1222 Budapest, Háros u. 2-6.

Helyek Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő