www.cvonline.hu

Szennyvízmintavevő

  • A hirdetés 77 napja lejárt

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
szennyvízmintavevő
munkatársat keres

Feladatok:

  • kézi és automata mintavétel szennyvízből, felszíni és felszín alatti vízből,
  • iszap-, mederüledék-, hulladék- és talajmintavétel,
  • helyszíni mérések, minőségi próbák elvégzése, minták tartósítása,
  • a mintavételek és helyszíni elemzések dokumentálása,
  • műszerek kalibrálása, automata mintavevők programozása,
  • kisegítő berendezések (szivattyúk, aggregátorok, stb.) kezelése.

Elvárások:

  • középfokú szakirányú (vegyipari, környezetvédelmi vagy vízügyi) végzettség,
  • Microsoft Word és Excel legalább alapfokú használata,
  • jó kommunikációs készség,
  • kitűnő egészségi állapot, fizikai és mentális terhelhetőség,
  • megfontolt és kreatív attitűd,
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Előny:

  • vegyipari, környezetvédelmi vagy vízügyi technikusi oklevél,
  • műszerek kezelésével kapcsolatos tapasztalat,
  • gépjármű vezetői engedély és vezetési gyakorlat,
  • angol nyelv alapfokú ismerete.

Amit kínálunk:

  • kitűnő szakmai perspektíva és fejlődési lehetőség Magyarország legnagyobb környezetvédelmi szolgáltatójánál,
  • akkreditált tevékenység,
  • kihívással teli munkakör, önálló munkavégzés,
  • jóléti juttatások.

A jelentkezők magyar nyelvű motivációs levelét és fényképes önéletrajzát, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével e-mail-ben várjuk. Kérjük, hogy a tárgy rovatban szíveskedjék feltüntetni a „szennyvízmintavevő” pozíció megnevezést!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő