www.cvonline.hu

Szennyvízkezelő mérnök

  • A hirdetés 1054 napja lejárt

Svájci tulajdonú, budapesti székhelyű Redel Elektronika az alábbi munkatársat keresi:

Feladatok:

  • Galvanizálás során (Au, Ni, Cu, Sn bevonatok) keletkezett öblítő- és szennyvizek előkezelése és közönbösítése
  • Technológiai vizek minőségének biztosítása
  • A szennyvízkezelő berendezéseinek működtetése, felügyelete, karbantartásban részvétel
  • Az üzem termelési tevékenységének támogatása
  • Fejlesztési projektekben aktív részvétel
  • A vállalat környezetvédelmi feladataival kapcsolatos tevékenységek ellátása, támogatása

Elvárások:

  • Vegyész vagy környezetmérnöki diploma
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Proaktív analitikus személyiség
  • Társalgási szintű angol és/vagy francia nyelvtudás szóban és írásban

Előny:

  • Galvanizálási területen szerzett tapasztalat
  • Termelési tapasztalat

Amit Kínálunk:

  • Közép-Európa legmodernebb galvanizáló üzeme
  • Versenyképes jövedelmezés
  • Stabil hosszútávú munkahely
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kiváló munkakörülmények
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Kapcsolat

  • e-mail: lásd alább
  • Telefonon: +36 1 421 4714
Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő