www.cvonline.hu

Szennyvízkezelési mérnök

  • A hirdetés 355 napja lejárt

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.

szennyvízkezelési mérnököt

keres

Feladatok: a szennyvíztisztító-telep üzemeltetési tevékenységének irányításában, koordinálásában való részvétel, dokumentációk összeállítása, nyilvántartások vezetése. Együttműködés a műszaki fejlesztési, beruházási feladatok előkészítésében, végrehajtásában.

Elvárások:

  • vízépítő/építőmérnöki, környezetmérnöki, vagy egyéb szakirányú végzettség
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

  • szennyvíztisztítási és iszapkezelési technológiák kimagasló ismerete
  • szennyvíztisztító-telep irányításában szerzett tapasztalat

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajzát 2016. 10. 28-ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Pécs
Kategória Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő