www.cvonline.hu

Szennyvíz- vagy környzetvédelmi technikus Afganisztánba

  • A hirdetés 908 napja lejárt

A Xeless Csoport keres határozott idejű szerződésre

szennyvíz- vagy környzetvédelmi technikust Afganisztánba

(Mazar-I-Sharif)

FELADATOK:

  • szennyvíztisztító-telep vezetése,
  • szennyvíztisztító-berendezés üzemeltetése (betanítás helyben),
  • környezetvédelmi előírások betartása és betartatása,
  • karbantartási munkák elvégeztetése / elvégzése,
  • időszaki jelentések, riportok készítése,
  • együttműködés a megrendelő képviselőivel.

ELVÁRÁSOK:

  • legalább középfokú szennyvíztechnikusi / környezetvédelmi technikusi végzettség,
  • víztisztítás, szennyvízkezelésben szerzett tapasztalat vagy szennyvíztisztító mű kezelésében eltöltött 1-3 év munkatapasztalat,
  • társalgási német nyelvtudás aktív nyelvhasználattal,
  • jó kommunikációs képesség,

AMIT KÍNÁLUNK:

  • azonnali munkakezdés,
  • kiemelkedő bérezés,
  • határozott idejű szerződés az év végéig,
  • utazás, szállás, étkezés teljes körűen biztosított,
  • multinacionális munkakörnyezet.

A szakmai önéletrajzokat magyar és német nyelven várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Külföld
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Külföldi munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol