www.cvonline.hu

Szenior Vám- és Szállítmányozási Munkatárs

  • A hirdetés 815 napja lejárt

A Johnson Electric Csoport a világ egyik vezető mikromotor, hajtómű-alrendszer és hajtómű-alkatrész gyártója az autóipar, az általános ipar és az orvosi berendezések piacának számára. Hajtómű megoldásaink üléseket és fényforrásokat mozgatnak, porszívókat és fúrógépeket működtetnek – 300 egyéb alkalmazásunkkal együtt. Ügyfeleink számára mi vagyunk a biztos megoldás!

Az Ózdon található logiszikai részlegükre keresünk új kollégát a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Napi export és import szállítmányozás koordinálása, vámkezelése
  • Szállítmányozási csapat (2-3 fő) munkájának irányítása
  • Belső folyamatok fejlesztésében és optimalizálásában való aktív részvétel
  • A napi felmerülő problémák, hibák kezelése
  • Dokumentok kezelése, részvétel auditokon és workshopokon

Akit keresünk:

  • Vámügyintézői végzettség aktív ismeretekkel
  • Minimum 2-3 év szállítmányozási és vámügyintézési tapasztalat
  • Erős középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Csoportvezetői illetve autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office, kiemelten Excel)
  • Jó tárgyalási és kommunikációs képesség
  • Határozott, proaktív, empatikus személyiség

Amit ajánlunk

  • Karrierlehetőség egy folyamatosan növekvő autóipari gyártócégnél
  • Kihívásokkal teli, dinamikus munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Utazási támogatás; 100% tömegközlekedésre, személygépkocsira 9 HUF/km

Amennyiben ez a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük jelentkezzen angol és/vagy magyar nyelvű életrajzával!

Jelentkezéskor a rendszer automatikusan a Johnson Electric toborzásért felelős partneréhez, a Serendi (Hungary) Kft. honlapjára írányítja.

Link megjelenítése" target="_blank">

A fenti kiválasztási folyamat kizárólag közvetlen jelentkezésekre vonatkozik. Ügynökségi együttműködésért felelős kapcsolattartónkat keresse az alábbi elérhetőségen: Patrick Plüss E-mail cím megjelenítése.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő