www.cvonline.hu

Szenior vállalati értékesítési tanácsadó

  • A hirdetés 1101 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: vállalati termék- és értékesítésfejlesztés

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

Nagyfokú önállósággal, a Vállalati Divízió értékesítési céljai elérésének támogatása a cash management és tranzakcionális szolgáltatások termékkörben:

  • értékesítési koordináció, részvétel az értékesítésben
  • részvétel az értékesítendő termékek és szolgáltatások standard és egyedi árazásában
  • cash management és tranzakcionális szolgáltatások termékkörben árazási és termék értékesítési ajánlatok készítése belföldi és nemzetközi ügyfelek részére
  • KBC nemzetközi cash management területével folytatott folyamatos együttműködés, kapcsolattartás

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • legalább 5 éves tapasztalat vállalati értékesítés vagy támogatás vagy kockázati területen
  • a vállalati tranzakcionális, cash management termékek ismerete
  • piac-ismeret
  • magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás

Elsősorban vállalati értékesítők, ügyfélkapcsolattartók jelentkezését várjuk!

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol (tárgyalóképes, nyelvvizsgával)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő