www.cvonline.hu

Szenior üzleti elemző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.04.16.
Hirdetés azonosító: 1009371

Pozíció leírása / Job description

Dinamikusan fejlődő multinacionális energiaipari partnerünk számára keresünk Szenior üzleti elemző pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Felügyeli a cég üzleti alkalmazásainak üzemeltetését. Irányítja a szolgáltatási szint megállapodások, rendelkezésre állás betartatását, ellenőrzi és jóváhagyja a teljesítménymérési eredményeket. Irányítja a cég alkalmazásüzemeltetési tapasztalatok dokumentálását, visszakereshetőségét, nyomon követését. Kezdeményező a tanulságok levonását illetően. Koordinál a cég, illetve a partnerek/leányvállalatok szakértőivel, üzemeltetési vezetőivel.
- Aktívan elemzi a társaság anyacégei, a törzsvásárlói kereskedő partnerei illetve a cég leányvállalatai által előterjesztett IT vonzatú üzleti követelményeket, logikailag megtervezi a szükséges IT megoldásokat, együttműködik a megoldásszállítók rendszertervezőivel és elemzőivel. Megrendelői részről irányítja a megrendelt megoldások tesztelését és használatba vételi folyamatait.
- Kezdeményező módon javaslatokat teszt a társaság IT alkalmazásainak integrációját, folyamatos továbbfejlesztését és az üzleti működés támogatását illetően. Kezdeményezően jár el és vezetői előterjesztéseket készít a társaság irányítása felé.
- Jóváhagyja a logikai rendszerterveket, felügyeli a cég informatikai rendszerei megoldásszállítói és azok alvállalkozó szolgáltatói általi fizikai IT megvalósítást, megrendelő oldali projektvezetőként működik közre ebben a tevékenységben.
- Szakértőként, elemzőként támogatja a cég és kereskedő partnereinek valamint a leányvállalatoknak informatikai fejlesztéseit, ideértve a pénztári és fizetési rendszerek, internetes és mobiltelefonos alkalmazások integrációját a program további fejlesztésének céljából.
- A cég üzleti tevékenységét eseti és rendszeres adatszolgáltatással, lekérdezésekkel, riportokkal – azok koordinációjával – kezdeményező módon támogatja. Gondoskodik ezek elérhetővé tételéről a munkatársak felé.
- Együttműködik és biztosítja a megfelelő információáramlást a cég társosztályaival.

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki, vagy gazdasági-műszaki végzettség
- 8-10 év IT elemzői, tranzakciós alkalmazásüzemeltetői és IT projektvezetői tapasztalat
- Rutinos irányító képesség és ügyfélközpontú kommunikáció szóban és írásban
- Program- és üzleti projektvezetői gyakorlat nagyvállalati és nemzetközi környezetben
- Irodai alkalmazások, online banki tranzakció feldolgozó rendszerek (IBM technológiák), hibajegy kezelő rendszerek relációs adatbázisok, MS SQL
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Üzleti irányultságú elemző szemlélet, szintetizáló és integráló képesség

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Kiemelt juttatási csomag
- Szakmai fejlődés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a